"גיבוב של שקרים, עלילות והמצאות, על גבול ההזוי" – האמנם ?!

עורך דינו של יו"ר זק"א לשעבר החשוד בעבירות מין וניסה להתאבד טען שמשי זהב לא מכיר את האנשים שהעידו נגדו. במשטרה התכוונו לעצור את משי זהב בימים הקרובים.

יו"ר זק"א לשעבר יהודה משי זהב ניסה הבוקר (חמישי) לשים קץ לחייו ומאושפז במצב אנוש בבית החולים שערי צדק, שם נלחמים הרופאים על חייו.

זאת, ברקע התלונות שהצטברו במשטרה והעדויות שהתפרסמו בתקשורת ולפיהן נהג במשך שנים לתקוף ולהטריד מינית ילדים, נערים, נערות ונשים, ושעות בודדות לפני שידור תחקיר "עובדה"  אודות האירועים בהם נחשד הכולל עדויות חדשות שנאספו בפרשה וככל הנראה נוכח תכנון המשטרה לעצור אותו.

לפי דיווח בחדשות 13, משי זהב השאיר אחריו מכתב התאבדות, שאותר על ידי השוטרים בזירה והועבר לידי המשטרה. לפי הדיווח המכתב כולל שני עמודים ומשי זהב התנער בו מההאשמות ולא לוקח אחריות על המעשים שמיוחסים לו, לכאורה, לא מביע חרטה כלפי מתלוננים ואף טוען שמדובר בעלילה ומכחיש הכל. בנוסף, כולל המכתב גם פנייה לבני משפחתו.

סנגורו של יו"ר זק"א לשעבר יהודה משי זהב אמר הערב (חמישי) כי נפגש עמו אמש, שעות לפני שניסה להתאבד, וכי הוא חש מצוקה "המעידה על כך שרודפים אותו".

עוד ציין עו"ד אפרים דמרי כי אין אמת בעדויות על תקיפה וניצול מיני נגד משי זהב, שפורסמו לראשונה בתחקיר "הארץ".

"על מה הוא ייקח אחריות? על משהו שהוא לא ביצע?" אמר דמרי. "הוא לא ביצע שום דבר מהדברים שמיוחסים לו. לפחות מה שאנחנו למדים מהתקשורת", הוסיף.

עורך הדין האשים את התקשורת במצבו של משי זהב: "תפקידה של התקשורת הוא לא לשפוט אדם בכיכר העיר ולא לטחון אדם עד דק. עדויות נגבות במשטרת ישראל".

דמרי טען כי משי זהב לא הכיר את מי שהעידו נגדו. "

אני יכול לומר מהשיחות שלי איתו חד-משמעית – הוא לא הכיר אותם והוא לא מכיר אותם", אמר דמרי והוסיף: "משי זהב לא עשה את הדברים האלה, רודפים אותו ומחפשים אותו". לטענתו, מדובר בטענות של "אנשים שמתראיינים בטלוויזיה ורוצים תהילה של 3-2 דקות, וטוענים שלפני 40 שנה הוא עשה בהם מעשים".

עוד כתבות שיעניינו אותך