באר שבע: משיבים את הסדר, 55 פורעים נעצרו, מהמשטרה נמסר: "צפויים מעצרים נוספים".

משטרת ישראל ביקשה היום (ד' 12.05.2021 ) להאריך את מעצרם של 55 חשודים שנעצרו במהלך הלילה ולפנות בוקר בחשד להפרות סדר ויידוי אבנים תוך תקיפות שוטרים ביישובי המגזר הבדואי בנגב ובצירים.

 

שוטרי ולוחמי משטרת ישראל של מרחב נגב במחוז הדרומי ויחידות לוחמי מג״ב פעלו אמש ועד שעות הבוקר להשבת הסדר ומעצר החשודים בהתפרעויות ובהפרות הסדר שהיו בגזרת מרחב נגב של המחוז הדרומי.

במהלך הפעילויות להשלטת הסדר עצרו השוטרים 55 חשודים ואלה יובאו הבוקר בפני בימ"ש השלום בבאר שבע.

חקירת האירועים נמשכת.

כוחות משטרה ימשיכו לפעול על מנת למנוע מקרים של הפרות סדר ופגיעה בביטחון הציבור. במשטרה מדגישים כי לא יאפשרו כל פגיעה בסמלי שלטון ובשלום הציבור, על כל המשתמע מכך. משטרת ישראל ממשיכה בפעילותה המבצעית כנגד פורעי החוק בצירים.

בגזרת שגב שלום נעצרו בידי שוטרי תחנת ערוער, לוחמי יחידת יואב ולוחמי מג"ב ולוחמי יס"מ נגב 7 עצורים בהם: חשוד שתקף נהג רכב שעקף את המחסום המשטרתי ונקלע ליידוי אבנים, 3 מיידי אבנים ו 3 הבערת צמיגים ונסיון לחסום את כביש 25.

מפקד מרחב הנגב, תת ניצב יאיר חצרוני, אשר הגיע לזירת הפרת הסדר בשגב שלום הנחה את הכוחות להמשיך ולפעול תוך גילוי אפס סובלנות כלפי מפרי החוק.

שוטרי עיירות תחנת עיירות בסיוע כוחות יס"מ ומג"ב ביצעו מעצרם 5 חשודים ביידוי אבנים בכביש 31 בגשר באזור מכחול.

בצומת דימונה שוטרים פיזרו עשרות חשודים פורעי חוק אשר הציתו צמיגים וחסמו את הצומת.

בעקבות האירועים נפתחה חקירה כנגד החשודים.

מדובר המשטרה נמסר: "צפויים מעצרים נוספים. משטרת ישראל תנקוט ביד קשה כנגד אלו שיבחרו לעשות כן, ותפעל למצות עמם את הדין בחומרה."

עוד כתבות שיעניינו אותך